Založ si blog

GORILA

Na úvod by som len chcel povedať, že nie som žiadny novinár, natož spisovateľ, tak nečakajte literárny skvost. O čom budem písať ? Už možno napovie aj nadpis môjho blogu. Kauza o korupcii pod názvom GORILA je známa hadam každému kto sa čo i len trochu zaujíma o dianie na Slovensku a jeho politickej scene. Sklamem tých ktorý by očakávali nové fakty o tomto mega korupčnom a zlodejskom škandále o pomeroch v jeho vyšetrovaní a umývaní rúk, ale aj tak  budem písať o GORILE o GORILE na miestnej úrovní, takých GORÍL akých je v našich mestách a dedinách na desiatky, možno stovky. Budem písať o konkrétnych ľuďoch z ich menom i funkčným a pracovným zaradením, mnohý z vás ich budú poznať mena budem uvádzať v celom znení , teda pokiaľ sa to bude týkať ľudí, čo sú volený alebo vykonávajú prácu v štátnej sprave, štátnych orgánoch a podobne.

Budem písať len o faktoch , ktoré sa udiali, ktoré môžem doložiť , budem písať o krokoch a postupoch štátnych orgánov ktoré sa deju, zaležitosť aj keď začala už niekde v roku 2009 je vo vyšetrovaní nie je uzavretá, takže sa môže stáť, že mi to zakážu publikovať, alebo ináč znemožnia. Možno to bude inšpirovať ďalších ľudí a budú sa trochu pozornejšie dívať na dianie vo svojom okolí a hádam im to pomôže získať aj trochu občianskej odvahy a vystúpiť proti takýmto praktikám. Takže aby som sa pomaly dostal k jadru, nie EU ale pudla.

V meste Krásno nad Kysucou som mal od mesta prenajatý pozemok a na ňom umiestnený novinový stánok, kedže zastupujúci primátor Jozef Grapa /to meno vám určite nie je neznáme/ poradca premiéra Fica v rokoch 2006-2010 /možno doteraz, ale ak je,už sa s tým nechváli !?/, predseda strany HZD , strana v ktorej je aj bývali prezident   Ivan Gašparovič,ak teda ešte ta strana funguje, predseda Žilinského kraja,no je toho dosť. Miestna hlava pomazaná sa teda rozhodla predať pozemok spoločnosti LIDL v.o.s.  A skutočné ho aj predal, lenže mňa s pozemku nemohol dostať, v nájomnej  zmluve som mal klauzulu, že výpoveď je možná len z dôvodu neplatenia nájmu, čo som si pochopiteľné starostlivo strážil. Nájomcu /odsťahoval som sa v roku 2004 a už som to nestíhal prevádzkovať /ktorého som tam mál pána K./ vyštvali, dohodli sa ? / je to mimochodom príbuzný zástupcu primátora Jaroslava Pagáča a dali mu pozemok na stánok ccm o 150 m ďalej ! Naposledy keď som to prevádzkoval ja, tam boli tržby 5-6 tisíc € mesačne, celkom lukratívna zaležitosť. Aby som bol teda čestný, vyhliadol som si pozemok na druhej strane ulice, lenže čo čert nechcel tam bývala spolužiačka zástupcu primátora J. Pagáča /to je zaujímavá persona a ešte o ňom budeme počuť/ a ten stánok by jej udajne vadil z výhľadu zo spálne, tak zorganizovali petíciu /kto, uvidíme/ čo Pagáč v zaujme miestnej počestnosti rád použil a miesto som nedostal. Tak aby tam akýsi červík zo svojim stánkom nezavádzal pri počestnom obchode z mestským majetkom, na prelome rokov 2010 -2011 z moci úradnej stánok bol ukradnutý a odvezený na neznáme miesto, také neznáme, že ani primátor mesta J. Grapa o ňom nevedel a pozemok ,,predaný,, spoločnosti LIDL v.o.s.. Na kúpnej zmluve je síce meno a kuracia nôžka konateľa tejto spoločnosti / meno konateľa si nájdete v obchodnom registri a to ako sa podpisuje vie len pán Boh /  a možno S. Macúš jakožto zamestnanec spoločnosti LIDL v.o.s. Nemšová ktorý pre zmenu žiadnym konateľom nikdy nebol a nie je ,ale vyvíjal na mňa tlak na vypratanie pozemku !!!, ale čo na zmluve chýba je razítko uvedenej spoločnosti, čo si u Nemeckej precíznosti neviem dosť dobré predstaviť /takže časom uvidíme či zmluva nebola sfalšovaná ?/ Spoločnosť LIDL v.o.s. obratom tento pozemok predala účelovo založenej s.r.o. ISTROFINAL KNM ktorú vlastní ISTROFINAL ZA a.s. ,ďalej sa už ja k vlastníkom tejto spoločnosti dostať neviem, ale asi to bude zaujímave a uvedená s.r.o. dala pozemky do prenájmu spoločnosti TESCO a stojí tam zrejme za zaujímavý prenájom obchod TESCO…..!?!?!?

Takže scenár je napísaný, kto by mal nejaké doplňujúce dotazy rad odpoviem, ak budem vedieť, ale…..

 

Dámy a páni pokračovanie nabudúce pod názvom GORILA I.

 

pištoľ, zbraň, lúpež, krádež, zlodej

Rusko nahradí legendárnu pištoľ Makarov z čias Sovietskeho zväzu

18.01.2019 12:50

Nová pištoľ s názvom Udav (Veľhad kráľovský) má za sebou úspešné testy.

šefčovič

PROFIL: Šefčovič pôsobí desať rokov v Európskej misii, začínal ako diplomat

18.01.2019 12:48

Šefčovič má blízko k strane Smer, okrem iného v roku 2004 viedol kandidátku strany do Európskeho parlamentu. Je ženatý, má tri deti.

shutterstock 88800895

Slovenskí potravinári sa prezentujú na prestížnom veľtrhu v Berlíne

18.01.2019 12:31

Slovenský národný stánok v Berlíne sa rozprestiera na ploche 126 m2. Okrem slovenských potravín prezentuje aj krásy Slovenska.

statelov

SaS žiada v súvislosti s útokmi v Marianke, aby zasiahla NAKA

18.01.2019 12:24

Niekto úmyselne zapálil auto starostovi obce Dušanovi Statelovi.

zdenekamrich

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 765x
Priemerná čítanosť článkov: 765x

Autor blogu

Kategórie

Archív