Založ si blog

GORILA

Na úvod by som len chcel povedať, že nie som žiadny novinár, natož spisovateľ, tak nečakajte literárny skvost. O čom budem písať ? Už možno napovie aj nadpis môjho blogu. Kauza o korupcii pod názvom GORILA je známa hadam každému kto sa čo i len trochu zaujíma o dianie na Slovensku a jeho politickej scene. Sklamem tých ktorý by očakávali nové fakty o tomto mega korupčnom a zlodejskom škandále o pomeroch v jeho vyšetrovaní a umývaní rúk, ale aj tak  budem písať o GORILE o GORILE na miestnej úrovní, takých GORÍL akých je v našich mestách a dedinách na desiatky, možno stovky. Budem písať o konkrétnych ľuďoch z ich menom i funkčným a pracovným zaradením, mnohý z vás ich budú poznať mena budem uvádzať v celom znení , teda pokiaľ sa to bude týkať ľudí, čo sú volený alebo vykonávajú prácu v štátnej sprave, štátnych orgánoch a podobne.

Budem písať len o faktoch , ktoré sa udiali, ktoré môžem doložiť , budem písať o krokoch a postupoch štátnych orgánov ktoré sa deju, zaležitosť aj keď začala už niekde v roku 2009 je vo vyšetrovaní nie je uzavretá, takže sa môže stáť, že mi to zakážu publikovať, alebo ináč znemožnia. Možno to bude inšpirovať ďalších ľudí a budú sa trochu pozornejšie dívať na dianie vo svojom okolí a hádam im to pomôže získať aj trochu občianskej odvahy a vystúpiť proti takýmto praktikám. Takže aby som sa pomaly dostal k jadru, nie EU ale pudla.

V meste Krásno nad Kysucou som mal od mesta prenajatý pozemok a na ňom umiestnený novinový stánok, kedže zastupujúci primátor Jozef Grapa /to meno vám určite nie je neznáme/ poradca premiéra Fica v rokoch 2006-2010 /možno doteraz, ale ak je,už sa s tým nechváli !?/, predseda strany HZD , strana v ktorej je aj bývali prezident   Ivan Gašparovič,ak teda ešte ta strana funguje, predseda Žilinského kraja,no je toho dosť. Miestna hlava pomazaná sa teda rozhodla predať pozemok spoločnosti LIDL v.o.s.  A skutočné ho aj predal, lenže mňa s pozemku nemohol dostať, v nájomnej  zmluve som mal klauzulu, že výpoveď je možná len z dôvodu neplatenia nájmu, čo som si pochopiteľné starostlivo strážil. Nájomcu /odsťahoval som sa v roku 2004 a už som to nestíhal prevádzkovať /ktorého som tam mál pána K./ vyštvali, dohodli sa ? / je to mimochodom príbuzný zástupcu primátora Jaroslava Pagáča a dali mu pozemok na stánok ccm o 150 m ďalej ! Naposledy keď som to prevádzkoval ja, tam boli tržby 5-6 tisíc € mesačne, celkom lukratívna zaležitosť. Aby som bol teda čestný, vyhliadol som si pozemok na druhej strane ulice, lenže čo čert nechcel tam bývala spolužiačka zástupcu primátora J. Pagáča /to je zaujímavá persona a ešte o ňom budeme počuť/ a ten stánok by jej udajne vadil z výhľadu zo spálne, tak zorganizovali petíciu /kto, uvidíme/ čo Pagáč v zaujme miestnej počestnosti rád použil a miesto som nedostal. Tak aby tam akýsi červík zo svojim stánkom nezavádzal pri počestnom obchode z mestským majetkom, na prelome rokov 2010 -2011 z moci úradnej stánok bol ukradnutý a odvezený na neznáme miesto, také neznáme, že ani primátor mesta J. Grapa o ňom nevedel a pozemok ,,predaný,, spoločnosti LIDL v.o.s.. Na kúpnej zmluve je síce meno a kuracia nôžka konateľa tejto spoločnosti / meno konateľa si nájdete v obchodnom registri a to ako sa podpisuje vie len pán Boh /  a možno S. Macúš jakožto zamestnanec spoločnosti LIDL v.o.s. Nemšová ktorý pre zmenu žiadnym konateľom nikdy nebol a nie je ,ale vyvíjal na mňa tlak na vypratanie pozemku !!!, ale čo na zmluve chýba je razítko uvedenej spoločnosti, čo si u Nemeckej precíznosti neviem dosť dobré predstaviť /takže časom uvidíme či zmluva nebola sfalšovaná ?/ Spoločnosť LIDL v.o.s. obratom tento pozemok predala účelovo založenej s.r.o. ISTROFINAL KNM ktorú vlastní ISTROFINAL ZA a.s. ,ďalej sa už ja k vlastníkom tejto spoločnosti dostať neviem, ale asi to bude zaujímave a uvedená s.r.o. dala pozemky do prenájmu spoločnosti TESCO a stojí tam zrejme za zaujímavý prenájom obchod TESCO…..!?!?!?

Takže scenár je napísaný, kto by mal nejaké doplňujúce dotazy rad odpoviem, ak budem vedieť, ale…..

 

Dámy a páni pokračovanie nabudúce pod názvom GORILA I.

 

USA Florida škola streľba útočník súd cruz

Žena v januári upozornila FBI na rastúci arzenál strelca z Floridy, odignorovali ju

24.02.2018 21:15

Žena blízka tínedžerovi, ktorý na floridskej strednej škole zabil 17 ľudí, upozornila začiatkom roka na jeho výbušnú povahu a že sa podľa vlastných slov obávala, že "vojde do školy a jednoducho to tam vystrieľa".

Vasilij Nebenzja

Sýria si na 30 dní vydýchne, BR OSN schválila rezolúciu o prímerí

24.02.2018 20:48, aktualizované: 21:52

Za rezolúciu, ktorej cieľom je umožniť humanitárnu pomoc pre civilistov, hlasovalo všetkých 15 členov Bezpečnostnej rady OSN.

Prostitútka, prostitúcia

21 pracovníkov Červeného kríža si platilo za sexuálne služby

24.02.2018 20:05

Kódex správania MVČK od roku 2006 výslovne zakazuje svojim pracovníkom platenie za sexuálne služby.

počasie, leto, teplo, horúčavy,

Najväčší nárast teplôt hrozí v najbližších desaťročiach Viedni či Prahe

24.02.2018 19:45

Obyvatelia európskych veľkomiest sa podľa vedcov majú pripraviť na častejšie suchá, ničivejšie záplavy a podstatne vyššie teploty počas letných horúčav.

zdenekamrich

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 663x
Priemerná čítanosť článkov: 663x

Autor blogu

Kategórie

Archív